Szkolenia dla projektantów systemów VRF

 

Posiadając już ponad 10-letnie doświadczenie w branży, podczas których mieliśmy okazję przyswoić ogromną, praktyczną wiedzę branżową, pragniemy dzielić się zdobytym wykształceniem z osobami, które chciałyby wykonywać podobną pracę. Dlatego właśnie organizujemy kompleksowe szkolenia dla projektantów Panasonic.

Pierwszym etapem jest zawsze spotkanie z naszym inżynierem, który dba o to, by dostali Państwo wszystkie wymagane do kształcenia materiały. Biorąc udział w naszym szkoleniu projektowania systemów VRF otrzymują Państwo od nas niezbędne do dalszej pracy oprogramowanie VRF Designer, katalogi, bloki CAD oraz dokumentację. Następnie nasz inżynier skrupulatnie tłumaczy jak prawidłowo posługiwać się programem, odpowiada na wszelkie pytania i pomaga w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Zapozna również uczestnika z zakresem możliwych integracji systemów GHP z innymi, również tymi typu BMS.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu z całą pewnością możemy stwierdzić, jakie informacje bezwzględnie należy przekazać uczestnikowi, w zakresie zainteresowań którego znajduje się projektowanie systemów VRF. Właśnie dlatego nasz program został zaplanowany w taki sposób, by dostarczyć jak najbardziej kompleksową wiedzę. 

Nasze szkolenia dla projektantów Panasonic jesteśmy w stanie zorganizować w Centrum Technicznym. Na miejscu znajduje się wiele pomocy naukowych, które zostają zawsze wykorzystane podczas zajęć.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie naszych szkoleń, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.