JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE
 

W tej kategorii znajduje się oferta urządzeń przeznaczonych do zastosowania w pomieszczeniach o dowolnym przeznaczeniu. Polecamy jednostki wewnętrzne z wbudowanym przestrzennym przepływem powietrza, który zapewnia doskonałą wydajność całej instalacji, a tym samym komfort użytkowników. Proponujemy zarówno modele czterokierunkowe (montowane na suficie), jak i naścienne, umożliwiając dobranie rozwiązania spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania oraz potrzeby. Urządzenia są bardzo łatwe w utrzymaniu, dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji, która zmniejsza ilość osadzanego się kurzu bądź brudu.

Przeznaczone są zarówno do układów ECOi oraz do układów ECO G

Zakres mocy: 1,5- 28 kW
 
W ofercie m.in:
 

TYP U1: MODELE 4-KIERUNKOWE, KASETONOWE 90×90
Modele naścienne typu K2/K1 posiadają stylowy gładki panel, który nie tylko dobrze wygląda, ale jest również łatwy w czyszczeniu. Urządzenia są także mniejsze, lżejsze i znacznie cichsze niż modele wcześniejsze, dzięki czemu są idealne do niewielkich biurowców i innych zastosowań obiektowych.
 
TYP K2/K1: NAŚCIENNY
Nagradzane modele typu U1 są mniejsze, niższe i lżejsze niż modele poprzedniej generacji, a ponadto są wyposażone w panel o wymiarach 950×950 dla całej serii. Silnik wentylatora na prąd stały oraz żaluzje zapewniają cichy i optymalny nawiew.

 

Opis wszystkich jednostek wewnętrznych znajdziesz w katalogu oraz w menu poniżej:

Przedstawiciel oraz fabryczny serwis urządzeń Panasonic w Polsce

ART-KLIMA
Bieńkowski Sroczyński Sp. J.
ul. Kasprzaka 25A, 01-224 Warszawa
22 243 52 47 | 22 243 52 48 |
biuro@art-klima.pl
www.art-klima.pl

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0